Kontakt oss

Vi har egen butikk i våre lokaler i Klæbuveien 138. Butikken er åpen hverdager fra kl. 08.00-15.30. Her vil vi kunne hjelpe til med alt fra nøkkelkopiering, bytte av låskassedeler eller andre relaterte produkter. Alt fra FG godkjente sikkerhetslåser til dør og vindu, dørpumper og vridere, til kortholdere for adgangskort og safer.

Vi lagerfører et vidt spekter av låssmeddeler i tillegg til at vi selger annet sikkerhetsutstyr som brannslukkere, -alarmer med mer. Butikken har også funksjon som utleveringsted av bestilte systemnøkler og – sylindere samt andre produkter.

Eirik Larsen
DAGLIG LEDER
eirik@systemsikring.no
916 18 452

Lena Håvin
KONTORMEDARBEIDER
lena@systemsikring.no
480 78 881

Magnus Larsen
KONTORMEDARBEIDER
magnushl@systemsikring.no
907 24 670

Inge Forsetløkken
PROSJEKTLEDER
inge@systemsikring.no
415 47 356

Stein Erik Ødegaard
PROSJEKTLEDER
stein@systemsikring.no
915 93 028

Roger Wilmann
PROSJEKTLEDER
roger@systemsikring.no
916 18 402

Åge Olav Grostad
VERKSTED
aage@systemsikring.no
917 99 717

Roar Ørdal
BUTIKKMEDARBEIDER
roar.ordal@systemsikring.no
482 93 464

Håvard Løvås
MONTØRLEDER
haavard@systemsikring.no
415 47 355

Morten Ivar Høgnes
MONTØR
morten@systemsikring.no
950 68 760

Terje Bellingmo
MONTØR
terje@systemsikring.no
908 16 880

Bjørn Ove Høgsten
MONTØR
bjornove@systemsikring.no
948 74 273

Lars Petter Renolen
MONTØR
larspetter@systemsikring.no
948 80 889

Iver Eivind Skjelvan
MONTØR
iver@systemsikring.no
907 87 853

Daniel Nordang
MONTØR
daniel@systemsikring.no
909 94 285

Tore Engen
MONTØR
tore@systemsikring.no
948 38 760